Witamy po wakacjach!

Wszystkie dzieci witamy po wakacjach. Zarówno te nowe, jak i te, które już kolejny rok uczęszczają do naszego żłobka. Wszystkim życzymy bezbolesnej adaptacji jak i miłych wrażeń w naszym kolorowym żłobku.

Dużo się działo u nas w miesiącu sierpniu. Mamy odnowione wszystkie sale, korytarze i szatnie. Pięknie pomalowane ściany bardzo się nam podobają:) Również nasz taras został ulepszony, zyskaliśmy miękkie podłoże, które sprawi, że dzieci będą  bezpieczniej mogły korzystać  z naszego tarasu.

W tym roku podobnie jak w latach ubiegłych są dwie grupy. Pierwsza to „Tygryski” czyli dzieci starsze od 2-3 lat. Grupa młodsza to „Smerfy” – dzieci w wieku do 2 lat.

Pomimo, że dopiero minął pierwszy tydzień naszych spotkań w żłobku, my korzystając z pięknej pogody pokazaliśmy dzieciom starszym „Tygryskom” jak bezpiecznie bawić się na naszym placu zabaw. Wszystkie sprzęty terenowe, z których dzieci korzystają, bardzo im się podobają i dzieci od razu je polubiły. Mamy nadzieję, że pogoda będzie nam jeszcze długo dopisywała, abyśmy mogli jak najdłużej korzystać z placu zabaw. Maluszki natomiast miały okazje poharcować na tarasie, z czego również te małe „Smerfiki” bardzo się się cieszyły.

Możliwość komentowania jest wyłączona.