Sto lat wszystkim Mamusiom i Tatusiom!

W minioną środę i czwartek obchodziliśmy uroczystość Dnia Mamy i Taty.

W środę grupa Tygrysków zaprezentowała swoim rodzicom taniec do muzyki angielskiej Speknerin wg interpretacji Batti Strauss. Piękne dziewczynki w kolorowych spódniczkach i eleganccy chłopcy z kwiatkami w butonierkach wspaniale zatańczyli wraz ze swoimi paniami. Następnie dobrali się w pary i zatańczyli popularnego „Waloszka”, czyli taniec do piosenki „Nie chcę Cię znać”. Na koniec była piosenka dla mamy i taty ” Jaki dzień wesoły”. Występy zakończyło tradycyjne „Sto lat” dla mamy i taty. Po gromkich brawach dzieci wręczyły swoim rodzicom podarunek, który zrobiły wraz z paniami. Potem był poczęstunek sponsorowany przez rodziców naszych Tygrysków:)

W czwartek natomiast dwie grupy maluszków ” Żabki” i „Smerfy” ugościły swoich kochanych rodziców.

Grupa „Żabek” obchody dnia mamy i taty rozpoczęła od zaproszenia rodziców do wspólnej zabawy z chusta animacyjną, następnie dzieci zagrały rodzicom do piosenki „Kochana moja mamo”. Na zakończenie dzieci wręczyły rodzicom prezenty w postaci odbitej rączki  w masie solnej.

Dzieci z grupy „Smerfów” weszły na salę maszerując do piosenki „Chu chu ua” (Brigada Bum), następnie zagrały na grzechotkach w rytm muzyki dziecięcej, ostatnim elementem występów była zabawa z chustą Klanza. Po występach dzieci wręczyły prezenty swoim rodzicom.

Zwieńczeniem uroczystości był wspólny poczęstunek zorganizowany oczywiście dzięki przychylności rodziców obydwu grup maluszków:)

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.