Pożegnanie „Tygrysków” i zakończenie roku 2014/2015

25 czerwca grupa starszaków „Tygryski” oficjalnie żegnała się ze żłobkowymi murami. Dzieci w nawiązaniu do wakacji zatańczyły w rytmach afrykańskich. Małe murzynki zatańczyły „Taniec dziki” oraz zaśpiewały piosenkę „Murzynek malutki”. Na zakończeniu towarzyszyła nam Pani Barbara Chrobok – zastępca prezydenta miasta Wodzisławia Śląskiego oraz Panie z UTW , które odebrały podziękowania z rąk pani dyrektor Barbary Buławy i pani Barbary Chrobok , za całoroczną pomoc na rzecz naszej placówki. Podziękowania również zostały wręczone rodzicom, którzy w szczególny sposób pomagali w ciągu całego roku. Rodzice dziękowali również Panią z grupy i Pani dyrektor. Dzieci natomiast otrzymały czapki abiturienta, dyplomy, książeczki oraz pamiątkowe zdjęcia. Na koniec wszyscy udali się na wspólny poczęstunek.

26 czerwca natomiast grupy młodsze „Żabki” i „Smerfy” zakończyły rok żłobkowy 2014/2015. Pani dyrektor złożyła podziękowania na ręce rodziców szczególnie zasłużonym dla naszej placówki. Następnie wszyscy częstowali się smakołykami i pyszną kawą.
Teraz życzymy wszystkim dzieciom i rodzicom udanych, szczęśliwych i wesołych wakacji, słonecznego wypoczynku, morskich kąpieli i ….szczęśliwych powrotów do żłobka!!!
WESOŁYCH WAKACJI !!!

Możliwość komentowania jest wyłączona.