Jesienne zajęcia otwarte dla rodziców

W dniu 13.11.2015r. zaprosiłyśmy rodziców naszych najmniejszych pociech na jesienne zajęcia otwarte.
Najpierw pani Magda przeprowadziła logorytmikę, na której maluszki utrwalały wymawianie głosek, naśladowały zwierzątka, a także
wskazywały swoje części ciała. Następnie dzieci wraz z rodzicami i opiekunkami bawiły się chustą animacyjną.
Najbardziej podobało się naszym Pszczółkom chowanie się pod nią. Na koniec ciocia Marzenka puszczała bańki. Radości było co niemiara.
Dziękujemy rodzicom za liczny i bardzo sympatyczny udział w zajęciach.

13 listopada w żłobku odbyły się dni otwarte. Rodzice mieli okazję zobaczyć jak ich pociechy spędzają czas na co dzień. Grupa „Żabek” wcieliła się w postacie kotków i zaprezentowała rodzicom piosenkę „Aaa kotki dwa”. Świetną możliwością do wspólnej zabawy z rodzicami, były zajęcia z rytmiki, które poprowadziła Pani Magda. Dzięki zajęciom otwartym, rodzice mogli również poznać sposoby pracy nad rozwojem mowy ich dziecka.

W dniu 13 listopada w wodzisławskim żłobku odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Podobni e jak dwie pozostałe grupy, grupa „Motylków” zaprezentowała swoim rodziców zabawy dnia codziennego. Tematem tegorocznych zabaw było zdrowe odżywianie dlatego dzieci wystąpiły w rolach warzyw. Wjechały do sali przy piosence „Stonoga”. Były bohaterami wiersza autorstwa cioci Dagmary „Sałatka warzywna”. A na koniec wcieliły się w „Krasnoludki”. Kolejnymi zajęciami były zajęcia z języka angielskiego. Dzieci już przeszło miesiąc uczęszczają na te zajęcia i naprawdę wiele się już nauczyli, co rodzice sami mogli zobaczyć. Zabawy z Kennym bardzo im się podobają. Zajęcia otwarte dzieci kończyły uczestnicząc w logorytmice z panią Magdą. Pięknie ćwiczyły przy muzyce jak również reagowały na sygnały dźwiękowe. Zaśpiewały też wspólnie piosenkę. Pokazały także jak ćwiczą swoją mowę pod czujnym okiem pani Magdy. Wszystkim przybyłym rodzicom serdecznie dziękujemy za obecność i liczymy na dalszą miłą współpracę.

Możliwość komentowania jest wyłączona.