Dzień Babci i Dziadka

Dziś był dzień pełen wrażeń, zarówno dla naszych gości jak i małych gospodarzy „Żabek” ….

Dzisiaj w wodzisławskim żłobku grupa średniaków „Żabki” świętowała „Dzień Babci i Dziadka”. Dzieci zaprezentowały zabawę muzyczną „Zimno nam w paluszki” oraz grały na instrumentach do piosenki „Owieczki”. Obecni w tym dniu dziadkowie otrzymali od swoich wnucząt upominki, które dzieci przygotowały wraz ze swoimi Paniami. Świętowanie zakończyło się wspólnym poczęstunkiem , jak również rozmowami w miłej atmosferze.

Również i starszaki gościły w swojej sali bardzo ważnych gości, swoich dziadków i babcie. W czwartek zawitali oni do wodzisławskiego żłobka.

Dzieci zatańczyły pięknie dla nich taniec „Śnieżynki”, zaśpiewały piosenkę „Babciu droga Babciu”. Bawiły się również do muzyki Batii Strauss. Na koniec pięknie zaśpiewały „Sto lat” i wręczyły podarunki wykonane wraz ze swoimi Paniami. Dziadkowie i babcie nagrodziły swoje wnuki gromkimi brawami. A na koniec było wspólne biesiadowanie przy stole w towarzystwie pysznego ciasteczka i ciepłej herbatki:)

Piątek był ostatnim dniem, w którym wodzisławski żłobek gościł seniorów. Tym razem to grupa maluszków zaprosiła swoich dziadków i babcie do wspólnego świętowania. Pomimo licznie nieobecnych dzieci w tym czasie znalazła się grupka dzieci, która reprezentowała grupę:) Dziadkowie chętnie się włączyli do zabawy z wnukami. Było bardzo miło, wesoło i przyjaźnie.

Wszystkim babciom i dziadkom odwiedzających naszą placówkę w ciągu ostatniego tygodnia serdecznie dziękujemy za miłe spotkania i ciepłe słowa. Do zobaczenia za rok!

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.